26 sierpnia 2023r. w Bielsku Podlaski odbył się VIII Bieg Tura zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji … Continue reading „VIII Bieg Tura – 26.08.2023r.”

 

 

26 sierpnia 2023r. w Bielsku Podlaski odbył się VIII Bieg Tura zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim.

Bieg Tura, który ze względu na to, że jest organizowany ostatnio latem, a nie zimą pozbył się określenia „noworoczny”. OSM Hajnówka bardzo chętnie wsparła imprezę swoimi produktami.  Dyrektor MOSiR Krzysztof Grodzki wspólnie z burmistrzem Jarosławem Borowskim dekorowali uczestników zawodów i wręczali im nagrody.

W pakiecie startowym uczestników biegu znalazł się oczywiście Nasz Ser Carski i krówki z Hajnówki.  Jako nagrody dla zwycięzców przygotowaliśmy również torby  z Logo OSM Hajnówka, w których znalazły się smakowitości Naszej Spółdzielni. W zestawie „zadebiutowały” osełka ręcznie formowana oraz ser gouda w plastrach w nowiutkiej szacie graficznej specjalnie na ten cel zamówione przez MOSiR.