25 kwietnia 2013 r. w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej odbyło się podsumowanie IX edycji konkursu Podlaska Marka Roku 2012 … Continue reading „Ser carski z Hajnówki laureatem Podlaskiej Marki Roku 2012”

25 kwietnia 2013 r. w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej odbyło się podsumowanie IX edycji konkursu Podlaska Marka Roku 2012 ustanowionego przez marszałka województwa podlaskiego.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przez kapitułę konkursu usług, produktów, miejsc i inicjatyw które ze względu na swoją jakość, unikatowe walory i związki z województwem reprezentują nieprzeciętny poziom budując pozytywny wizerunek regionu którymi możemy pochwalić się w kraju i na świecie.

Do konkursu wpłynęło 63 zgłoszenia. Kapituła konkursu nominowała 21 produktów do nagród głównych, z których zostało wyłonionych 5 laureatów wśród których nasz ser carski otrzymał statuetkę Podlaska Marka Roku 2012.

Ser carski jest efektem ciężkiej pracy dostawców mleka i załogi. Nagroda potwierdza, że produkujemy rzeczy smaczne i zdrowe, a cieszy tym bardziej, że jest to nasza druga statuetka. W 2010 roku Podlaską Markę roku otrzymał nasz twaróg. – tymi słowami Pani Prezes Spółdzielni, Wiera Pawluczuk, podziękowała kapitule konkursu za otrzymane wyróżnienie.

Ser carski z Hajnówki dostępny jest w sprzedaży w blokach ok. 4 kg oraz konfekcjonowany o wadze 300 g. w opakowaniach ozdobnych.

Opis produktu, listę hurtowni i sklepów oferujących ser do sprzedaży znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.osmhajnowka.pl w zakładce Produkty.

sercarski_1m-1